تبلیغات
سیستم بی نظیر اهدای کارت اینترنت رایگان و فروش آنلاین سلام کاربران محترم امروز می خوام یه سیستم بسیار پیشرفته در مورد تجارت الکترونیک

سیستم بی نظیر اهدای کارت اینترنت رایگان و خرید آنلاین

 Image and video hosting by TinyPicسلام کاربران محترم
می خوام یه سیستم بسیار پیشرفته در مورد تجارت الکترونیک در خصوص کارت اینترنت وغیره را بهتون معرفی کنم پس به تشریح امکانات و مزایای این سیستم می پردازم
و در ادامه آموزش تصویری ثبت نام در سیستم را قرار می دهم.

1- شما پس از اینکه به عضویت کامل این سایت در آمدید در ابتدای امر به شما اعتباری معادل 6000 تومان تعلق می گیرد که شما می توانید با آن کارت اینترنت به صورت آنلاین خریداری نموده و در آینده این پول را به حساب سایت واریز کنید.

2- در روز تولد شما و همچنین در اعیاد باستانی و مذهبی ایران سایت به شما کارتهای اینترنت 5 ساعته هدیه می دهد که یوزرنیم و پسورد کارت به میز کار و ایمیل شما فرستاده می شود بدون اینکه از شما اعتباری کاسته شود.

3-  این شانس برای شما مهیا می باشد که از 6000 تومان اعتباری که به شما تعلق می گیرد از سایت شانس کارت خریداری نمائید مزیت شانس کارت این است که ممکن است شما کارتهای 5 ساعته تا 50 ساعته برنده شوید که اگر کارتهای 15 ساعته به بالا برنده شوید این نیز میتواند برای شما شانس بسیار خوبی باشد و فقط 4000 تومان از اعتبار شما کاسته می گردد.

4- شما با خرید کارتها اگر سه شکلی که مخصوص کارت شما می باشد یکسان باشد (مثلا 3 مثلث, یا 3 مربع , یا 3 دایره باشد ) شما یک کارت دیگر برنده خواهید شد .مدت اعتبار این کارت نیز مانند کارت خریداری شده است مثلا اگر شما یک کارت 10 ساعته خریداری کرده باشید و یا بصورت شانس کارت باشد و شکلهای بر روی آن یکی باشد شما باز هم برنده یک کارت 10 ساعته دیگر شده اید.

5- سایت در قبال خریدهای کاربران خود قرعه کشیهای روزانه, ماهانه , و سالانه نیز بین مشتریان خود نیز برگزار می کند مثلا کسی برنده جائزه روزانه می شود که در آن روز بیشترین خرید را از سایت سپنتا کرده باشد و کسی برنده جائزه ماهانه است که بیشترین خرید را در ماه گذشته کرده باشد و کسی هم که بیشترین خرید را در سال از سایت انجام دهد برنده جائزه نفیس سالانه می باشد که این جائزه پژو 206 می باشد.

6- یکی از بهترین مزایای این سایت این است که تمام سفارشات خود را می توان از طریق اینترنت انجام داد یعنی خرید بصورت آنلاین کرد که این امر باعث صرفه جوئی در بسیاری از هزینه ها و رفت و آمدها و زمان می شود.

7- این سایت دارای کارتهای اینترنت 5 ساعته , 10 ,  15 و به بالا می باشد همچنین دارای کارتهای نامحدود ماهیانه و سالیانه نیز می باشد . در بعضی از اوقات نیز سایت اقدام به فروش فوق العاده ترین کارت اینترنت خود می کند این کارت مادام العمر بوده و اعتبار آن هیچ وقت تمام نمی شود و بصورت 24 ساعته می باشد یعنی سایت به نوعی نیاز کاربرانی که از این کارت استفاده می کنند را به اینترنت تا آخر عمر تامین می کند این نوع کارت بهترین محصول این سایت می باشد و این فروش تنها دراین سایت صورت می گیرد و در هیچ یک از شرکتها و سایتهای خدماتی دیگر این کارت عرضه نمی گردد.

8- برای عضویت در این سایت شما باید یک معرف داشته باشید که از طریق این معرف در سایت ثبت نام کنید شما بعد از ثبت نام و عضویت کامل می توانید دوستان خود را به این سایت معرفی نمائید در این صورت شما خود نیز به عنوان معرف محسوب می گردید. مزیت اصلی این معرفی این است که  کسانی که از طریق شما در این سایت ثبت نام کنند به ازای خریدهای این دوستان به شما 5 در صد کار مزد تعلق می گیرد که این کارمزد به میز کار شما منتقل می گردد و شما می توانید از این طریق کارتهای اینترنت بیشتری را خریداری نمائید.

آینده از آن کسانی می باشد که هم اکنون به فکر تجارت الکترونیک باشند فردا دیر است همین امروز اقدام کنید.

آموزش تصویری ثبت نام

ابتدا شما بر روی این لینک (عضویت) کلیک می کنید و بعد از آن وارد صفحه زیر می شوید و بر روی قسمت مشخص شده کلیک می نمائید
 

سپس شما وارد صفحه عضویت می شوید که باید مشخصات خود را به صورت کامل و دقیق وارد نمائید دقت کنید که شماره تلفن وارد شده اید در سیستم موجود نباشد یعنی کسی قبلا با آن ثبت نام نکرده باشد این شما نیز به عنوان شماره اشتراک شما در سیستم ثبت می گردد.

این نیز قسمت دوم درج اطلاعات شما است که باید آنرا نیز بصورت کامل تکمیل نمائید و آدرس پست الکترونیکی و شماره موبایل و آدرس پستی خود را حتما دقیق وارد نمائید چون این مشخصات در مراحل بعدی جهت فعال شدن عضویت شما در سیستم ضروری می باشد.

بعد از وارد نمودن مشخصات و کلیک بر روی دکمه ارسال اطلاعات شما وارد صفحه زیر می شوید که نام شما و ایمیل و شماره همراه و شماره اشتراک خود را می توانید در آن مشاهده نمائید سپس شما بر روی دکمه ورود به صفحه کلیک می نمائید.

سپس شما وارد صفحه زیر می شوید که گزارشی از اشتراک شما در سیستم در آن درج گردیده که شما باید حتما بر روی قسمت مشخص شده با فلش قرمز کلیک نمائید تا وارد صفحه مشخصات خود و یا همان صفحه مشخصات اشتراک میشوید که در آنجا ایمیل و موبایل و آدرس پستی شما باید مورد تائید واقع گردد.

فعالسازی کامل اشتراک به چه صورت است؟

1- فعالسازی اولیه اشتراک: پس از ثبت درخواست اشتراک، در صورتیکه مشخصات ثبت شده به تشخیص تیم پشتیبانی سپنتا کامل و دقیق باشد، تائید اولیه اشتراک را انجام میگیرد و اگر مشخصات ثبتی نامعتبر تشخیص داده شود اشتراک موقتا غیر فعال میگردد تا مشترک در صفحه مشخصات اشتراک اقدام به ویرایش اطلاعات اشتراک کند و در نهایت اشتراک مورد تائید اولیه قرار گیرد.

2- فعالسازی آدرس پست الکترونیکی(Email): پس از ثبت اشتراک، یک کد فعالسازی به آدرس پست االکترونیکی درج شده در اشترک ارسال میشود که مشترک میبایست بر روی نشان واقع در جلوی آدرس پست الکترونیکی (در صفحه مشخصات اشتراک) کلیک و این کد فعالسازی را در آنجا وارد نماید. در صورت از دست دادن این کد به هر دلیلی، در همان صفحه با کلیک بر روی دکمه ارسال مجدد، کد مجددا به آدرس پست الکترونیکی مشترک فرستاده میشود. با کلیک بر روی نشان مشترک می توان آدرس پست الکترونیکی ثبت شده در اشتراک را تغییر داد.

3- فعالسازی شماره تلفن همراه جهت دریافت SMS: درصورت ثبت شماره تلفن همراه در اشتراک، یک کد فعالسازی به شماره تلفن همراه  درج شده در اشترک SMS میشود که مشترک میبایست بر روی نشان واقع در جلوی شماره تلفن همراه (در صفحه مشخصات اشتراک) کلیک و این کد فعالسازی را در آنجا وارد نماید. در صورت از دست دادن این کد به هر دلیلی، در همان صفحه با کلیک بر روی دکمه ارسال مجدد، کد مجددا به شماره تلفن همراه شما SMS میشود. با کلیک بر روی نشان می توان شماره تلفن همراه ثبت شده در اشتراک را حذف کرد و یا تغییر داد.

4- فعالسازی شماره تماس و آدرس پستی: پس از فعالسازی آدرس پست الکترونیکی و تلفن همراه (در صورت وجود) میبایست زمان و تاریخی در صفحه مشخصات اشتراک،  توسط مشترک تعیین شود تا تیم پشتیبانی سپنتا در آن موعد با شماره تلفن ثبت شده برای درخواست اشتراک تماس گرفته و از دقیق بودن مشخصات اشتراک (نام، نام خانوادگی، تلفن، آدرس دقیق پستی و...) اطمینان حاصل نمایند. در صورتیکه مشخصات درج شده مورد تائید قرار گیرد یک کد فعالسازی آدرس پستی به آدرس مشترک ارسال میشود که مشترک با دریافت این بسته پستی و ثبت کد موجود در آن اشتراک خود را بطور کامل فعال مینماید و میتواند از کلیه امکانات سایت (خرید بدون پرداخت پول [اعتباری] کارت، تحویل رایگان کارت و دریافت وجه در محل مشترک و ...) استفاده نماید و در غیر اینصورت (صحیح نبودن مشخصات اشتراک) اشتراک موقتا غیر فعال میشود تا مشترک با مراجعه به سایت و تصحیح مشخصات نسبت به فعال سازی مجدد اشتراک از ابتدا اقدام نماید.

دیگر امکانات سایت را می توانید در قسمت زیر مشاهده نمائید

 

موفق و سربلند باشید. تیم آموزشی مروارید