تبلیغات
دوست داری پولدار بشی بدون اینکه پولی بدی

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

دوست داری پولدار بشی بدون اینکه پولی بدی ؟

پس سیر تا پیاز این صفحه را با دقت بخون و به جمع گروه قدرتمند ما بپیوند.

 

تجارت الکترونیک
 

با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت نمایید.

برای عضویت روی این لینک کلیک کنید

http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=161730242

مطمئن باش که سر کاری نیست و کلاه برداری هم نیست . کاملا مفید وبدون ضرر است

------------------------------------------------------------------------------

شروع می كنیم:
 

به نام خدا

میدونستید تا الان میتونستید ماهانه تا 90 میلیون تومان درآمد داشته باشید ...

این مطالب درست و بدون خالی بندی است و واقعا مجانی و پول ساز است .

فقط و فقط به زرنگی و پشتکار خودتون بستگی داره و بس !

حالا میپرسید چطوری؟ نگران نباشید من بهتون یاد میدهم .فقط باید باور کنید بعد تصمیم بگیرید و بعد مطالب زیر را بخوانید و عمل کنید ... ( یادتون باشه شما هیچ چیز را از دست نمیدهید پس مطمئن باشید نه کلاهبرداری و دروغ در میانِ و نه ماجرا سر کاریه ! )

اول شما را با این نوع فعالیت سودمند اقتصادی آشنا میکنم ...

 

ماركتینگ چیست ؟

 

شاید شما تا به حال به این مطالب برخورد كردید :

با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت نمایید ...

Join This Group For Free And Recieve a Monthly salary ...

و یا متن های مشابه آن اینها همه و همه زیر مجموعه ای از فعالیت های اقتصادی تحت اینترنت هستند كه به بازاریابی اینترنتی یا همون e-marketing نامیده میشوند.

خوب تا اینجا با بازاریابی اینترنتی آشنایی پیدا كردید اما به چه صورت این كار انجام میشود .

 

------------------------------------------------------------------------------

حالا از اینجا به بعد رو با دقت بیشتری بخون!

در اینترنت سایتهایی هستند كه به كار ماركتینگ مشغولند كه اساس کار این قبیل سایتها ، پخش آگهی و تبلیغاته ، هر چی اعضای سایت بیشتر باشن ، کمپانی های بیشتری به اونها آگهی میدن . این شرکتها آگهی ها رو برای اعضا شون ایمیل میکنن و یا از طرق دیگه ، اگهی ها رو به مردم و اعضا نشون میدن. از اونجاییکه خود آن شرکتها نمیتونن به تنهایی اعضای زیادی جمع کنن ، میان از اعضای خودشون کمک میگیرن. یعنی بابت اضافه کردن اعضاء جدید به اونها پورسانت میدن. درآمد ماهیانه این سایت ها در ماه بیش از چند 10 میلیون دلار هست. خب چند تا
100000 دلار که در بیشترین حالت به بزرگترین اعضای خودشون میدن که در مقابل درآمد اونها چیزی نیست. در ضمن چون درآمد کمپانی به دلار هستش ، وقتی که میاد توی ایران ، برای ما ارزشی بسیار زیاد پیدا میکنه.

من از میان چندین سایت یكی از بهترین آنها را انتخاب كرده ام و به شما به صورت كامل معرفی میكنم .

مزیت های این سایت نسبت به دیگر سایت ها :

این سایت یكی از بزرگترین سایت ها در این زمینه است كه در حدود 39000000 نفر در سراسر دنیا عضو داره و هر روزه به تعداد آنها افزوده میشود !

طرف قرار داد با بانك ملی ایران و بانك رفاه است تا شما به آسانی بتوانید چك های دریافتی را به اسكناس رایج تبدیل كنید .

از هر نظر قابل اعتماد و معتبر میباشد .

و ...

 

در آمد حاصل از این سایت به صورت زیر میباشد :

مرحله اول 10 نفر: 1دلار در ماه

مرحله دوم 100نفر: 10 دلار در ماه

مرحله سوم 1000 نفر: 100 دلار در ماه

مرحله چهارم 10000نفر: 1000 دلار در ماه

مرحله پنجم 100000 نفر: 10000 دلار در ماه

مرحله ششم 1000000 نفر: 100000 دلار در ماه

و ...

------------------------------------------------------------------------------

مراحل كار :
 

شما بعد از اینکه عضو سایت شدید باید حداقل 10 نفر از طرف خودتون رو به سایت معرفی و دراون عضو کنید.البته بدونید که همیشه از طرف بالاسری به شما کمک میشه ، هم از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ افزودن افراد جدید به زیردست شما . خوب گروهتون به همین صورت رشد میکنه و level هاتون هر روز نسبت به قبل به کامل شدن نزدیک و نزدیکتر میکنه.

زمانی که (level 2 ) شما به 100 رسید ، ماهیانه 10 دلار دریافت میکنید. وقتی که( level 3) شما به 1000 رسید ، درآمد ماهیانتون میشه ماهی 100 دلار. وقتی که(level 4 ) شما به 10000 رسید ، درآمد ماهیانه شما میشه 1000 دلار. به همین ترتیب .....

 

اما بدونید که شما تنها نیستید . یک گروه زیر دست شماست که مثل شما میخوان اون پورسانت ها رو داشته باشن. تا 100000 نفر کار مشکلی نیست. فقط یه مقدار زمان و انرژی بیشتری میبره. فکر کنید که 10000 نفر زیر دستتون داریدکه هر کدومشون 10 نفررو بیارن ( که امکان پذیر هم هست ) میشن 100000 نفر و الی آخر. تازه شما میتونید این کار رو به خارج از ایران ببرید. همونطور که این کار از خارج اومد ایران ، از ایران هم میتونه به کشورهای خارجی دیگه بره.

 

این یك حقه یا خالی بندی نیست:

این سایت واقعاً این مبلغ رو به شما پرداخت میکنه. تازه هیچ پولی هم از شما نمیخواد. دیگه چی میخواهید ( یه بار امتحان کنید. چیزی رو که از دست نمیدید ) درسته که ممکنه عضو گیری زمان ببره ، اما اگه خوب فکر کنید میبینید که 9 یا 90 میلیون تومان در ماه ، ارزش این وقت صرف کردن رو داره.تازه شما چون از طرف من عضو میشید کار شما خیلی راحته چون افراد زیر مجموعه من نسبتا زیاد هستند یعنی شما با معرفی کردن هر نفر از طریق خودتون دومرحله به جلو می افتید چون رسم این بازی اینه که از مرحله دوم به بعد هر نفر از اعضا که کسی رو معرفی بکنه برای تمام اعضا اون مرحله پورسانت در نظر گرفته میشه.

 

عضویت در سایت :

برای عضو شدن لینک زیر را کلیک کنید. یادتون باشه رو همین لینك كلیك كنید چون با ساپورت سرگروه میتوانید اعضای بیشتری پیدا كنید ! در روی لینک زیر کلیک کنید و ثبت نام کنید

http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=161730242

 

۱۰ دلار نیز به عنوان جایزه عضویت

برای عضویت در این سایت نه تنها لازم نیست پولی پرداخت کنید بلکه ۱۰ دلار نیز به عنوان جایزه عضویت دریافت می کنید و بعد از اون هم به ازای هر فردی که مستقیم عضو این سایت  می کنید ۴۰ سنت، به ازای هر عضو ردیف دوم (کسی که از طریق عضو شما عضو می شود) ۳۰ سنت، به ازای هر عضو ردیف سوم ۲۰ سنت و به ازای هر عضو ردیف چهارم ۱۰ سنت پورسانت دریافت می کنید و پس از رسیدن پورسانتها به 50$ چک شما توسط  سرویس پستی کلاس یک ایالات متحده به آدرستان ارسال میشود که میتوانید با رفتن به یکی از بانکها  ( پیشنهاد من بانک ملی یا رفاه است) که شعبه ارزی  دارد آن را نقد کنید.

بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید یک آدرس به شما داده میشود که مخصوص شماست و باید از آن برای عضو گیری استفاده کنید. به این معنی كه هر كس از طریق آدرس شما در resource-a-day عضو شود,  علاوه بر مبلغ 10$ كه به او داده میشود مبلغ 40 سنت  هم به شما داده میشود. در صورت فعالیت مستمر شما  و افرادی كه توسط شما در سایت عضو شده اند,  میتوانید براحتی درآمد كافی را از طریق اینترنت بدست آورید.

------------------------------------------------------------------------------

راهنمای ثبت نام :
 

مشخصات حتماً باید به انگلیسی نوشته شود.

 

شما حتماً باید مشخّصات را صحیح وارد کنید. اگر مشخصات را غلط وارد کنید هیچ تضمینی برای دریافت پولتان ندارید.

ابتدا در مقابل Email Address ، آدرس ایمیل خودتونو مینویسید. آدرس ایمیلتون ، همون UserName شما برای وارد شدن به صفحه شخصیتونه.

در مقابل First Name ، نام کوچک و در مقابل LastName ، نام فامیلتون رو مینویسید. البته نام فامیل باید با ذکر کامل پسوند ها باشه. تا موقعی که چک از کمپانی براتون اومد ، در بانک برای نقد کردنش با دردسر مواجه نشید

در مقابل Birthday ، تاریخ تولدتون رو به میلادی مینویسید. نگران نباشید. برای بدست آوردن تاریخ تولدتون به میلادی ، کافیه به یه تقویم مراجعه کنید. معادل میلادی روزی که شما به دنیا اومده اید ، همون تاریخ تولدتون به میلادیه. مثلاً کسی که متولد 1 فروردین ماهه ، تاریخ تولدش میشه 21 مارس. برای بدست اوردن سال تولد هم کافیه که یه تفریق ساده انجام بدید. مثلاً اگر متولد 1360 باشید . 24 = 1360-1384 ، پس سال تولدتون به میلادی میــــــشه 1981 = 24 - 2005.

در مقابل Gender ، نوع جنسیتتونو انتخاب میکنید که برای آقایان Male و برای خانوم ها Female میباشد.

در مقابل Own Credit Card ، گزینه NO رو انتخاب میکنید. از اونجایی که ما در ایران زندگی میکنیم و کردیت کارت ( کارت اعتباری بین المللی ) نداریم ، شما باید گزینه NO رو انتخاب کنید.

در مقابل Country ، کشور ایران رو انتخاب میکنید.

سپس در مقابل گزینه Do you Agree with the TERMS OF SERVICE، گزینه YES ، رو انتخاب میکنید.

 

 

 

روی دکمه go to step 2 کلیک کنید تا به مرحله ی بعدی بروید .

اگه اطلاعات رو به درستی وارد کرده باشید وارد صفحه دوم میشید .

در این قسمت کلمه رمز خودتونو برای سیستم مشخص میکنید. در مقابل Password ، کلمه رمز خودتونو مینویسید. در مقابل Confirm هم دوباره همون کلمه رمزی رو که در قسمت Password وارد کرده اید ، می نویسید ( تکرار میکنید ). سعی کنید رمزی رو انتخاب کنید که :

اولاً هیچوقت فراموشش نکنید.

ثانیاً به راحتی قابل دزدیده شدن نباشه.سعی کنید که رمز عبورتون حداقل 6 حرف رو داشته باشه و ترکیبی از حروف و اعداد باشه.

از اونجاییکه ممکنه شما رمز عبورتون رو فراموش کنید ، سایت برای حل این مسأله ، یه راهی رو پیش پای شما گذاشته و اونم اینه که شما موقع ثبت نام یک سوال به دلخواه خودتون برای خودتون مشخص می کنید. بعد هم یه جواب به سوال خودتون میدید ( در پایین ). اگه شما یه موقع ، رمز عبورتون رو فراموش کردید. سایت میاد اون سوال رو از شما میپرسه و شما باید همون جوابی رو بدید که موقع ثبت نام مشخص کرده بودید. در اینصورت کمپانی رمز عبور شما رو در اختیارتون میذاره.

 

در بخش بعدی شما باید ساعت محل سکونت خودتونو برای سایت مشخص کنید. برای ما ایرانیها باید گزینه :

(Middle East Time (MET

انتخاب بشه. اگه شما در کشور دیگه ای غیر از ایران زندگی میکنید ، کافیه که توی گزینه ها ببینید ، کدوم یک از ساعتها با ساعت فعلی شما یکیه و اونو انتخاب کنید.

در قسمت بعدی شماره تلفن خودتونو وارد میکنید. دقت کنید که شماه تلفن درستی رو مشخص کنید. ممکنه که قبل از ارسال پول ، از طرف کمپانی با شما تماس تلفنی بگیرن. در قسمت کد شهر ، کد شهر محل سکونتتون رو بدون عدد 0 وارد کنید ( مثلاً به جای 021 ، بنویسید 21 ) در قسمت شماره تلفن شما هم ، شماره تلفن منزلتونو وارد کنید.

در قسمت بعدی زبانهاییی رو که با آنها تکلم میکنید ، انتخاب کنید. خب زبان اول ما ایرانیها ، Persian فارسی هستش. پس برای گزینه اول کلمه Persian رو انتخاب کنید.

زبان دوم ما ایرانیها هم معمولاً انگلیسی English هست. هر زبان دومی که با اون آشنایی دارید رو به عنوان زبان دومتون انتخاب کنید.

 

در قسمت بعدی آدرس خودتون رو مینویسید.

توجه داشته باشید که آدرستون رو دقیق ( آدرس کامل پستی ) بنویسید. اگه آدرس را اشتباه وارد کنید ، ممکنه چک به دستتون نرسه. از اونجاییکه ممکنه آدرستون طولانی باشه میتونید اون رو دو بخش کنید. بخش اول رو در محل اول و بحش دوم رو در محل دوم بنویسید. برای راهنمایی شما من یه سری کلمات رو براتون در پایین آوردم :

street = st = خیابان

alley = کوچه

Avenue = Ave = خیابان

Square = Sq = میدان

Number = No = پلاک

Building = ساختمان

ترتیب نوشتن ادرس: sq.no. alley. aven. St

 

لازم نیست که در این قسمت نام شهر ، استان و کد پستی رو وارد کنید. پایین تر محل هایی برای مشخص کردن اونها وجود داره .

در قسمت city/ region نام شهر و در قسمت State/Province نام استان را بنویسید .

در قسمت Zip/Postal Code کد پستی 10 رقمی محل سکونتتون رو وارد میکنید. ( به همراه خط تیره مثلاً 12345-45678)

در قسمت Occupation نوع حرفه ای رو که به اون اشتغال دارید مشخص میکنید .

در قسمت Income میزان درآمدتونو مشخص میکنید. که برای ما ایرانیها معمولاً همون گزینه اول یعنی less than $24,999 هستش. اگه مال شما فرق داشت ، خب گزینه مربوط به خودتونو انتخاب کنید.

 

 

سپس روی دکمه ی go to final step کلیک کنید و در صفحه ی بعد روی دکمه ی Activate Account کلیک کنید.

 

 

 

بعد از این مرحله صفحه ای باز می شود كه لینكی برای دانلود نرم افزار این سایت وجود دارد كه با كلیك بر روی این لینك می توانید (بیشتر مواقع دانلود به صورت خودكار انجام میشود و نیازی به كلیك بر روی لینك مربوطه نیست)این نرم افزار را دانلود كنید. دقت داشته باشید كه این نرم افزار مخصوص شما می باشد وهركسی كه آن را دریافت و بر روی سیتم خود نصب كند زیر مجموعه ی شما به حساب می آید پس به شما توصیه م كنم كه تا می توانید برنامه ی خود را در اختیار دیگران قرار دهید.هر گاه كه این برنامه را اجرا كنید پنجره ای كوچك در Desktop شما ایجاد می شود كه حاوی تبلیغ است و كافی است كه فقط این برنامه اجرا شود ونیازی به كلیك بر وی تبلیغات نمی باشد. بعد از ثبت نام یك ایمیل برای شما فرستاده می شود كه حاوی اطلاعاتی در باره ی Account شما می باشد و در این ایمیل یك لینك وجود دارد كه شما باید آین لینك را در وبلاگ یا وب سایت خود ویا در هر جای دیگر قرار دهید تا افراد بتوانند از طریق آن در سایت عضو شوند و از زیرمجموعه ی شما شوند .از طریق لینک زیر ثبت نام کنید .

http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=161730242

------------------------------------------------------------------------------

آخرین مرحله:
 

خوب ثبت نام در سایت تمام شد. شما از طریق member login وارد صفحه خودتون میشید. درسته که تعداد افراد زیادی مورد نیازه. اما به هبچ وجه غیر ممکن نیست. باز هم تأکید میکنم در هنگام ثبت نام ، اطلاعات درست وارد کنید. ( اگه دوست دارید چک ها واقعاً به دستتون برسه ) مطمئن باشید که چک از طرف کمپانی حتماً براتون میاد. شرکتهای پستی که مسئول حمل این چکها هستند ، در ایران هم خدمات خودشون رو ارائه می کنند. اونها چک رو تا دم در منزلتون براتون میارن و تازه هیچ پولی هم ازتون نمیگیرن. ( خود کمپانی هزینش رو متقبل میشه ) در مورد نقد کردن چک ها هم باید بگم که شما میتونید چک خودتون رو از طریق بانک ملی و یا بانک رفاه ( پیشنهاد من بانک رفاه هستش نقد کنید. )

 

 

نكات بسیار مهم :

1-یه نکته رو از همین حالا بگم : در روی یک کامپیوتر بیش از 1 بار ثبت نام نکنید. فکر کنید که اگه این امکان وجود داشت که من میتونستم بیش از یک بار از کامپیوتر خودم در این سایت ثبت نام کنم ، خوب میومدم 1000000 بار در سایت ثبت نام میکردم و زیر دست خودمو پر میکردم تا به این درآمد برسم.

 

2-اما این رو بدونید که وقتی شما در سایت ثبت نام میکنید مشخصات دستگاه شما و IP شما در سایت ثبت میشه و در صورتیکه دوباره بخواهید از دستگاه خودتون ثبت نام بکنید نه تنها به شما اجازه این کار را نمیده بلکه ID اولتون هم پاک میشه و دیگه هیچ وقت نمیتونید در سایت ثبت نام کنید. ( اگه هم سایت به شمااجازه ثبت نام بده ، موقع پول دادن مچ شما رو میگیره و بهتون پول نمیده ) به نظر من حتی توی کافی نتها هم ثبت نام نکنید ، چون ممکن یک نفر دیگه هم با استفاده از همان کامپیوتر ثبت نام کند و اکانت شما توسط GreenHorse باطل شود ، تا حد امکان ازکامپیوتر شخصی خود برای اینکار استفاده کنید و برای زیرمجموعه های خود هم از کامپیوتر خود آنها استفاده کنید. البته به آنها هم این موضوع را گوشزد کنید ، چون اگر اکانت آنها باطل شود، زیرمجموعه شما هم از بین خواهد رفت.

 

3-برنامه TickerBar مخصوص خودتان را حتما دانلود و بعد انرا نصب كنید.

طبق سیاست جدید كمپانی اگر برنامه TickerBar روی سیستم شما نصب نباشه سودی به شما تعلق نمی گیره.این مسئله رو به افراد گروهتون هم بگید . در ضمن بدونید كه اگر زیر گروههای شما هم مثل شما برنامه TickerBar خودشون رو دانلود و بعد نصب كنند یه سودی هم به شما تعلق می گیرد . برای نصب برنامه TickerBar ابتدا باید به اینترنت وصل شوید و بعد انرا نصب كنید.

در نصب برنامه كمال دقت رو در نظر بگیرید.

------------------------------------------------------------------------------

چگونگی معرفی سایت و لینك خودتان به دیگران:
 

شما هم میتونید این کار رو بکنید. در چت میتونید دوستان خودتون رو وارد مجموعه خودتون بکنید. فراموش نکنید. هر نفر میتونه هزاران نفر رو به سیستم خودش و سیستم شما معرفی کنه. تازه اگه یه مقدار انگلیسیتون خوب باشه ، میتونید سیستمتون رو به خارج از کشور هم ببرید. دهکده جهانی یعنی همین.

 

این نوع تجارت که به اون تجارت شبکه ای ( NETWORK ) میگن در ایران چیز تازه ایه. بنابراین هر چه قدر زودتر اون رو درک کنید ، زودتر میتونید به سود برسید !!! برای جذب افراد ، راههای زیادی هست. شما میتونید به منزل دوستانتون برید و اونها رو عضو سیستم کنید. سایت یا وبلاگ بسازید و در سایتتون افراد رو به سیستم معرفی کنید. شما باید به کمک خودتون و افراد گروهتون ( زیر مجموعه هاتون ) برای سایت عضو جمع کنید شما باید حداقل 10 نفر رو معرّفی کنید. سپس به اون 10 نفر کمک کنید تا بتونن 10 نفر های خودشونو به سیستم خودشون و سیستم شما معرّفی کنن. کار به همین صورت پیش میره. مجموعه شما به صورت تصاعدی رشد پیدا میکنه. هر چه قدر تعداد افراد در level های شما بیشتر باشن شما به سودهای بیشتری خواهید رسید.

خب بعد از اینکه ثبت نام تموم شد !!

------------------------------------------------------------------------------

نحوه مشاهده حقوقتان :
 

برای دیدن حقوقتان به آدرس زیر بروید:

http://greenhorse.com/members/index.ghc

 

از طریق گزینه MEMBER LOGIN میتونید وارد صفحه خودتون بشید. در این قسمت آدرس ایمیلی را که در هنگام ثبت نام مشخص کرده اید می نویسید ، وpassword را میزنید. خب وقتی که وارد صفحه خودتون میشید. گزینه هایی که باهاشون سر و کار دارید اینها هستند :

account information شامل اطلاعاتی در باره میزان درآمد کل ، درآمد این سال ، درآمد این ماه ، در آمد روز ، کل مبلغی که براتون پرداخت شده ، بالانس حسابتون و تعداد کل زیرمجموعه هاتون هست. همچنین تعداد زیرمجموعه هاتون در هر level رو میتونید در این صفحه مشاهده کنید.

 

قسمتی هم در این صفحه هست که با عنوان قسمت اصلی که برای جذب افراد است:

Your Automatic Referral URL is شما در این قسمت لینکی رو خواهید دید

خوب شما باید این لینک را به جای لینک من دربالا قرار دهید و به همراه مطالب برای دوستانتان بفرستید .

 

Information user شامل اطلاعات شخصی شماست. شما میتونید از طریق این گزینه وارد صفحه اطلاعات شخصیتون بشید و اطلاعات شخصی خودتون رو تصحیح و تغییر بدید.

Account delete این گزینه باعث حذف شدن اکانت شما میشه. بهتون توصیه میکنم که از این گزینه استفاده نکنید. چون در صورت حذف شدن حساب شما ، حساب تمام زیرمجموعه هاتون هم از حسابتون حذف میشن و دیگه امکان بازگشت به حالت قبلی برای حسابتون وجود نداره. !! ( یعنی دوباره باید از نو برید دنبال زیرمجموعه که کار آسونی هم نیست)

------------------------------------------------------------------------------

مهم :
 

سوال: چگونه زیرگروه بدست آوریم؟

بعد از عضویت در سایت یك لینك در اختیار شما قرار می گیرد و اگر افراد با لینك شما در سایت ثبت نام كنند زیر گروه شما می گردند

برای دریافت لینكتان وارد اكانت خود شوید لینك شما تقریبا‏‏ً در انتهای صفحه در زیر جملهYour Automatic Referral URL is قرار دارد . كه در انتهای لینك شماره عضویت شما قرار دارد.

مثلا لینك من به صورت زیر است :

http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=161730242

 

هر كس با لینك شما در سایت عضو شود در ردیف اول زیر گروهتان قرار می گیرد كه شما می بایست حداقل 10 نفر را در ردیف اول خود داشته باشید. و هر كسی كه با لینك زیرگروهتان در سایت ثبت نام كند در ردیف دوم زیرگروه شما قرار می گیرد و همینطور تا آخر این سیكل ادامه می یابد.

برای تبلیغ می توانید دوستان یا آشنایان را به این كار دعوت كنید . یا یه وبلاگ درست كنید و سایت را درآن تبلیغ كنید. و همچنین میتونید بعد از اینكه لینك شما به نوبت در این وبلاگ قرار گرفت این وبلاگ رو در گروه ها یا وبلاگهای پربیننده تبلیغ كنید تا علاوه بر بیننده های عادی این وبلاگ ، افراد جدید تری از وبلاگ دیدن كنند و با كلیك بر روی لینك شما زیرگروه شما شوند . شما برای تبلیغ از چت رومها نیز می تونید استفاده كنید . و یا حتی می تونید یك وبلاگ خودتون درست كنید و سایت رو تو اون تبلیغ كنید كه با این كار خیلی سریعتر به نتیجه می رسید.درست كردن وبلاگ كار زیاد سختی هم نیست. و می تونید رو كمك من حساب كنید.

 

دو نكته بسیار مهم در تبلیغات:

1- اگر می خواهید در هنگام چت به تبلیغ بپردازید كه بسیار هم موثر می باشد در رومهای ایرانی از این جمله استفاده نمایید:

"با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت نمایید"

2- اگر می خواهید كه در رومهای خارجی هم تبلیغ نمایید كه عالی هم میباشد از این جمله استفاده نمایید و البته به همراه لینكی كه دیگران از طریق شما در سایت عضو می شوند مانند جمله زیر:

"Join This Group For Free And Recieve a Monthly salary..."

 

اگر می خواهید كه در رومهای خارجی تبلیغ نمایید سعی كنید بیشتر برای كشورهای آسیایی مخصوصا كشورهای جنوب شرقی اسیا مثل هندوستان(India) یا تایلند و سنگاپور و غیره تبلیغ نمایید.

------------------------------------------------------------------------------

نحوه دسترسی به رومهای خارجی:
 

از پنجرهjoin Room در قسمت Regional میتونید به این كشورها دسترسی داشته باشید.

در ضمن بدونید که این مطالب کاملاً حقیقی هستند و به هیچ عنوان خالی بندی و سرکاری نیست. در کشورهای خارجی ، افرادی هستند که از این طریق کسب درآمد ( اونم به مقدار زیاد ) میکنند. اما در کشور ما شیوه جدیدیه. اکثر دوستان فکر میکنند که چون لازم نیست پولی بپردازند ، پس این یک حقه است. اما در حقیقت سرمایه اصلی شما در این تجارت وقت هست. اون زمانی که شما صرف میکنید تا برای سیستم عضو جمع کنید سرمایه اصلی شما می باشد .

 

گردآوری شده توسط گروپ ماركتینك سایت مروارید

 

تشکـــــــــــــــــــــــــر

------------------------------------------------------------------------------

جعبه جادوئی با بیش از 100000 لینك