تبلیغات
سلام در اینجا سایت مروارید اقدام به آموزش تصویری بهترین سایت ارسال اس ام اس نموده است لطفا مطالب را تا انتها خوانده سپس اقدام به عضویت

WWW.MORVAREED.IR

سلام
در اینجا سایت مروارید اقدام به آموزش تصویری بهترین سایت ارسال اس ام اس نموده است این سایت تعداد 500 sms رایگان برای ارسال در خدمت شما قرار می دهد. لطفا مطالب را تا انتها خوانده سپس اقدام به عضویت نمائید با تشکر.

 

 

ابتدا شما باید بر روی این لینک کلیک کرده و وارد سایت شوید www.sms2him.com
در صفحه ای که برای شما باز می گردد بر روی قسمت مشخص شده کلیک نمائید

سپس شما وارد صفحه زیر شده که در اینجا باید تمام مشخصات را درست وارد نموده بالاخص شماره مبایل چون پسورد ورود به میز ارسال اس ام اس تان به شماره موبایل داده شده از طرف شما ارسال می گردد که با این شماره شما login می نمائید.
توجه کنید شماره همراه خود را بدون صفر اول در قسمت مربوطه وارد نمائید مثلا بجای شماره
09124300167 شماره 9124300167 را وارد نمائید.

پس از ثبت نام یوزر و پسورد به شماره موبایل ارسال می گردد که شما باید با این شماره login نمائید و وارد میز کار خود شوید.قسمت ارسال اس ام اس مانند شکل زیر می باشد.

که شما شماره فرد مورد نظر را وارد نموده سپس پیام خود را تایپ می نمائید و با فشار دادن دکمه ارسال اس ام اس شما به فرد مورد نظر ارسال می گردد.
و برای اینکه شما بفهمید این اس ام اسی که ارسال نمودید به فرد مورد نظر رسیده یا نه بعد از ارسال با موفقیت, این پیغام برای شما در صفحه هک می گرددقسمت مدیریت پیامها همان مدیریت اس ام اسهای ارسالی و دریافتی شما است  که می توانید چکنویس و سپس ارسال نموده و همچنین اس ام اس های ارسالی شما بعد از پاک شدن توسط شما وارد قسمت پاک شده میرود همچون سطل آشغال در my computer که می توانید بعدها آنها را پاک کنید.
قسمت مدیریت پوشه ها نیز می توانید پوشه جدید ایجاد نموده وپوشه ها را ویرایش نموده این قسمت موقعی که من ثبت نام کردم غیر فعال بود نمیدونم شاید الان فعال شده باشه.
قسمت دفترچه آدرس نیز مشخصه شما میتونید شماره دوستانتونو اضافه کنید و گروه تشکیل دهید.
در قسمت آخر هم شما میتوانید اطلاعات خودتونو ویرایش کنید همچنین کلمه عبورتونو.

قسمت آخر نیز قسمت مدیریت یاهو است که می توانید از یاهو مسنجر به موبایل و بر عکس مسیج ارسال نمائید.که بعد از کلیک بر روی این گزینه صفحه زیر باز می گردد که شما باید آی دی خودتونو وارد کنید.

اینطور كه من بررسی كردم این سایت دارای چند مزیت عمده و عالی است :

و اما معایب این سایت :

 

لطفا برای رفع اشکالاتتون یا فرم جواب به پرسشها رو در سایت پر کنید و ارسال نمائید و یا به شماره 09124300167 اس ام اس ارسال نموده یا تماس حاصل نمائید
موفق و پیروز باشید. در ضمن در لینک باکس زیر مطالب بسیار جالبی است که همیشه آپدیت می شن و کلیک کردن روی این لینکها هم خالی از لطف نیست.

 

www.morvareed.ir